Geyik,Eğlence,Müzik ve...Hayal Dünyan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geyik,Eğlence,Müzik ve...Hayal Dünyan

Eğlenceli, Neşeli ve Güleryüzlü Bir Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için)

3 posters
YazarMesaj
özge_diego
Süper Moderatör
Süper Moderatör
özge_diego

Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için) Empty
MesajKonu: Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için)   Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için) EmptyPaz Ocak 18, 2009 8:26 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Sevdanın Ateşiyle Yanıyor Yüreğimiz, Kor Olana Dek De Yanacak. Niye mi? Çünkü Ben Gözlerini Özledim. Yüreğimin Korlarını Gözlerinin Renginden Olduğu İçin Seveceğim Sadece... Ne Çok Göz Gördüm Ve Gördük Senin Gözlerine Benzemeye Çalışan. Hiç Biri Başaramamış Çünkü Masum Bakışların Olmadan Bir Hiç Diğer Karagözler… Gözlerindeki Ve Yüzündeki O Masum Bakışları Sevdim Ben Ve Tabi Sevimli Gülüşünü Arada Bir Yaptığın Haylazliğini. VE alnımdan öpmeni öZLEDİM ÇÜNKÜ BİLİYORDUM onun anlamının (namusumsun) oldugunu bana sen söylemişttin...Şimdi Göremiyorum... Özlüyorum Seni Ve
Her Şeyini...

Gecelerden Tanıdığım Karanlığı Hep Hüzün Verir Sanmıştım. Meğerse Başka Karanlıklarda Varmış Ama Bunlar Heyecan Ve Mutluluk Verirlermiş. Hiç Aklımaa Gelmezdi Bir Karanlığı Bu Kadar Görmek İsteyeceğim Senin Gözlerindeki Karanlığı Görene Dek Senin Gözlerindeki İmkansılığı Bilene Dek..

Yanmaya Devam Ediyor Yüreğim. Kimse Görmüyor Bilmiyor. Anlatamam Çünkü Anlatılamaz... Ben De Anlamaya Çalışmıyorum. Sadece Söneceği Günü Bekliyorum. Sevdamın Sürdüğü Zamanlarda Yanımda Olmayacaksın Biliyorum Ve Ben Hiçbir Zaman Biz Diyemeyeceğim İkimiz İçin... sen desende ben desemde dememize izin vermiycekler karagözlüm...
[=>HNDYG<=]
Administratör
Administratör
[=>HNDYG<=]

MesajKonu: Geri: Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için)   Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için) EmptyPaz Ocak 18, 2009 8:49 pm

paylaşım için saol ağlıycam şimdi
https://seninhayaldunyan.yetkin-forum.com
crazy_busra
Mod Adayı
Mod Adayı
crazy_busra

MesajKonu: Geri: Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için)   Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için) EmptyPerş. Ocak 29, 2009 1:49 pm

sağol özge

Hiç bir zaman biz diyemeyeceğim(ikimiz için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En son ne için ağladın
» Seni SEvdiğiM için Özür DileriM
» Burak Sağyaşar Ropörtajları için Yorumlar...
» Pelin Karahan Ropörtajları için Yorumlar...
» Site hakkında her türlü sorununuz için...