Geyik,Eğlence,Müzik ve...Hayal Dünyan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geyik,Eğlence,Müzik ve...Hayal Dünyan

Eğlenceli, Neşeli ve Güleryüzlü Bir Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

komik mesajlar

YazarMesaj
_zynp_
Yeni Üye
Yeni Üye

komik mesajlar Empty
MesajKonu: komik mesajlar   komik mesajlar EmptyCuma Şub. 06, 2009 10:10 pm

1.Tam ogrenmeye baslamistim ki okul bitti. 2.Ask havuzuna aptallar duser,ama beni ittiler. 3.Hic bir onyargim yok.butun insanlardan nefret ediyorum o kadar. 4.Bende seytan tuyu uok epulasyonla aldirdim. 5.Tatildeyiz.imza:cezaevindeki hortumcular. 6.Sonsuz ucuzluk istiyorsaniz uzaya gidin. 7.Vatandas oldu.Allah taksitlerini affetsin. 7.Butun umutlarim suya dusdu.Ama bogulmadilar cunki onlara yuzme ogretmisdim. 8.Doktorum sigaradan uzak durmami soyledi ben de bir metrelik bi agizlik yaptirdim. 9.Yeni yil iptal edildi cunki eskisini buldular. 10.Kim demiski kirmizi isikta gecilmez diye?rahmetli gecerdi. 11.Cokelek yaz 3998'e gonder bir kilo yogurt ve ayran cebine gelsin afiyetle ye. 12.Ilk goruste aska inanirmisin yoksa cikip tekrar mi giriyim. 13.Yavrum guzelim soyarim operim yalarim seni.Sayin abonemiz lutfen endiseye kapilmayiniz bu komikcellin motivasyon mesajidir.biz buna cep tacizi diyoruz. Very Happy Very Happy Very Happy .....eger begenirseniz devami gellicek arkadaslar.

komik mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik msn nickleri
» dünyanınm en komik kazası